Якщо Ви вирішили приємно здивувати Вашу другу половинку зупиніть свій вибір на чуттєвому еротичному масажі. У вишуканих ароматах масел і звуках приємної музики він подарує феєрію дивовижних відчуттів від ніжних дотиків рук. Ви пізнаєте свого партнера набагато глибше і вивчите ті частини тіла, яким можливо не приділялося особливої уваги.

Чуттєвий масаж не вимагає довгої підготовки і особливих знань, але при цьому доставить вам обом чимало задоволення. Тож почнемо?

Крок 1. Місце і атмосфера

Безумовно, найзручнішим місцем для кохання є м'яке ліжко, але для масажу Вам знадобляться куди більш спартанські умови - тверда рівна поверхня. Розташуйте кілька ковдр на підлозі і запасіться для зручності невеликими подушечками під щиколотки і голову.

Вам необхідно також подбати про освітлення, світло має бути м’яким і інтимним. Додаткову романтику забезпечать свічки, розставлені по периметру кімнати. Виберіть негучну розслаблюючу музику для атмосфери насолоди.

Крок 2. Масажне масло

Таємниці чарівних дотиків або особливості еротичного масажу

Масажні масла не тільки внесуть додаткову еротику, але і зроблять Ваші рухи більш приємними і розслаблюючими. Оберіть масла з афродизіаками для збільшення ефекту масажу і більшої чуттєвості з ноткою спокуси. Такі ефірні масла, як іланг-іланг, сандал, мускат, лаванда, кориця можуть розпалити пристрасть у обох партнерів.

Крок 3. Оберіть область масажу

Вам зовсім не обов'язково влаштовувати багатогодинний марафон, масажуючи Вашого партнера з голови до п'ят. Сфокусуйтеся на декількох частинах тіла, бажано тих, де розташована максимальна кількість ерогенних зон.

Крок 4. Справа техніки

Розпочніть масаж з шиї і верхньої частини спини, потім, спустившись на плечі, перемістіть акценти на руки. Злегка торкаючись пучками пальців, проведіть від кистей рук, далі через плечі і з'єднайте ваші пальці приблизно по центру спини. Повільно спускайтеся вниз по спині і приділіть особливу увагу зоні «нижче поясу». Всі ваші рухи повинні бути м'якими і плавними, але при цьому силу натискання можна змінювати - з ледь помітних дотиків на більш сильні і рішучі.

Є кілька основних рухів, яких буде достатньо для любительського масажу:

Таємниці чарівних дотиків або особливості еротичного масажу
  • Натискання — нпотрібно просто покласти долоню на потрібну область і злегка повертати її навколо осі; можна зробити силу натискань більш легкою, масажуючи одними лише кінчиками пальців,
  • Поглажування — цю техніку можна з успіхом застосовувати як на великих областях (таких як спина), так і на маленьких (шия, долоні). З'єднайте пальці долоні, і, притиснувши її щільно до поверхні тіла, робіть довгі плавні погладжування. При цьому ефект досягається не тільки самою технікою рухів, але і масажним маслом, що дає плавність кожного Вашого дотику. Потім можна відвести великий палець руки і роблячи їм кругові рухи зменшити амплітуду масажу, концентруючись на невеликих ділянках.
  • Розминання — ця техніка добре підходить для «м'яких» частин тіла: сідниць, стегон. Утримуючи контакт долонь з тілом партнера, трохи стисніть їх, зібравши тіло долонею. Головне правило - не перестаратися з силою і не доставити дискомфорту партнеру.

Крок 5. Вся увага почуттям

Ваші старання в масажі, звичайно ж, дуже важливі, але не варто забувати про основну мету всього заходу, в якому якість дотиків куди важливіше техніки і професіоналізму самого масажиста. І нехай у Вашого масажу обов'язково буде продовження…