На початковому етапі відносин про одноманітність сексу, зазвичай, говорити не доводиться. Божевільний потяг і непереборне бажання підштовхують займатися сексом в будь-якій обстановці і в найрізноманітніших позах. Однак з часом, все нове стає старим і колишній запал відносин сповільнює свої обороти.

Якщо Ваш секс став одноманітним і передбачуваним до дрібниць, необхідно терміново змінювати ситуацію.

Нехай саме секс стане тим, з чого почнеться Ваш ранок, чим закінчиться вечір і що не дає спати ночами. Займіться сексом в новій обстановці, у новій еротичній білизні, з новим підходом. Адже навіть самий приголомшливий коханець може набриднути, якщо ви знаєте кожен його крок наперед.

Одноманітність в сексі - як з нею боротися?

Проявіть ініціативу. Не думайте, що ваша партнерка не хоче змінити плин одноманітності, якщо вона не говорить про це. Якщо Ви відчуваєте, що вас засмоктує вир буденності, то дуже ймовірно, що Ваша половина також відчуває це. Не перекладайте відповідальність по зміні поточної ситуації, а візьміть ініціативу в свої руки.

Грайте за секс-правилам. Спробуйте внести нотки пікантності в статеве життя граючи за правилами. Головне пам'ятайте, це Ваші правила і вони можуть бути якими завгодно, при цьому основна вимога - гра за правилами повинна збуджувати і Вас, і Вашу партнерку. Нехай сьогодні буде «Ніч Трьох Поз», а завтра Ваш секс буде підпорядкований правилу «Тільки Без Рук», і не забудьте спробувати «Щасливу цифру 69». Можна не тільки придумувати нові правила, а й ставити заборонні блоки на буденність - забороніть собі на тиждень заняття сексом в ліжку, забороніть місіонерську позу. Не думайте, що цим Ви обмежите своє сексуальне життя, міні-заборони допоможуть побачити нові горизонти і відкрити альтернативні можливості.

Почніть спочатку. Як приємно ще раз відчути хвилювання першої зустрічі, першого поцілунку, першого сексу. Дайте можливість своїй половині ще раз відчути їх. Така рольова гра допоможе Вам відчути давно пережиті емоції і подивитися один на одного очима першої закоханості. Спробуйте завоювати її ще раз і Вам це неодмінно сподобається.

Одноманітність в сексі - як з нею боротися?

Тільки для дорослих. Спробуйте більш відвертий підхід щодо внесення нових ноток пікантності - подивіться разом еротичний фільм, спробуйте іграшки для дорослих.

Співпадіння бажання обох партнерів по даному пункту обов'язково, адже не всі погоджуються на подібні секс-експерименти. Якщо Ви обираєте спільні перегляди, зупиніть свій вибір на легкому еротичному фільмі з романтичним сюжетом, адже груба порнографія може мати прямо протилежний ефект.

І не забувайте про додаткові пестощі, романтику і ніжні почуття, чарівну дію яких ніхто не відміняв!