Багато людей порівнюють заняття сексом зі спортом. З медичної точки зору, вони праві на всі 100%. Кількість калорій, які людина спалює під час статевого акту, становить 100-200 ккал. Але якщо задатися метою, то можна цю цифру з легкістю збільшити. Ось кілька нескладних і дуже приємних способів.

1. Цілуйтеся!

Під час поцілунку спалюється від однієї до п'яти калорій в хвилину. Тут все залежить від вас, чим більш пристрасним буде ваш поцілунок, тим більше калорій ви можете спалити. Гарячі поцілунки і обійми допоможуть позбутися цілих 85 калорій на годину.Про секс і калорії

2. Роздягайтесь!

При роздяганні спалюється від 8 до 10 калорій. Прикладіть трохи зусиль і фантазії на еротичне роздягання і витратіть при цьому від 30 ккал на годину. Німецькі вчені з'ясували, що чоловік, який знімає бюстгальтер зубами, спалює до 80 калорій. Не квапте події і зробіть роздягання частиною любовної гри і вашого тренування.

3. Ласкайте!

Коли мова заходить про прелюдії і час, який Ви витрачаєте на те, щоб принести задоволення один одному, тут обмежень немає. Людина спалює близько 25 калорій за кожні 25 хвилин попередніх ласк. Збільшуйте час удвічі, і спалюйте таку ж кількість калорій, як і за період 10-тихвилинної пробіжки. Будьте активними під час прелюдії, і вбивайте відразу двох зайців.

4. Масажуйте!

Як часто від свого партнера ви чуєте фразу - «помасажуй мені спину»? Повірте, є вагома причина не відмовляти йому в цьому задоволенні. Масаж спалює близько 80 калорій на годину. Якщо робити масаж один одному, то ви обидва отримаєте не тільки задоволення, але і користь для організму.

5. Танцюйте!

Про секс і калорії

Трохи «брудних танців» і «стрип-денсу» можуть стати відмінним тренуванням. Чим більше спокусливих рухів ви робите, тим ефективніше спалюєте калорії. Крім того, дослідження показали, що від танців жінки легше збуджуються. Енергійні танці можуть спалити до 170 калорій за півгодини.

І найголовніше. Якщо хочете завершити процес спалювання калорій з успіхом - досягніть оргазму. Досягнення вищої точки насолоди позбавить ваш організм ще від 60-100 калорій.

І пам'ятайте, чим більше пристрасті і часу витрачено на сексуальне задоволення, тим більш емоційно насиченіше стане любовна гра, тим більше користі для здоров'я і душі.